Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Kontakt

61 640 43 00

sklep@fiskas.pl

Czynne Pn-Pt
8:00-16:00

TEMO HS

2298.37 zł + VAT
2098.37 zł + VAT
Katalogowa: 2099.00 zł + VAT

Na stanie: 0 Brak

Czas dostępności: Dostępność na telefon

Producent: Posnet

Opis produktu TEMO HS

W 1993 roku w naszym kraju został wprowadzony podatek od towarów i usług. Wtedy narodził się Posnet, marka, która od dwudziestu pięciu lat współtworzy fiskalną rzeczywistość w Polsce i innych krajach w Europie.

Swoje działania opieramy na kreatywnej konkurencji, co pozwala nam utrzymywać pozycję wiodącego producenta kas i drukarek fiskalnych. Nic bardziej nas nie motywuje do działania, jak stworzenie nowego urządzenia lub niespotykanych dotąd rozwiązań. W ten sposób pod marką Posnet powstała najmniejsza na rynku kasa i drukarka, najmniejsza bileterka czy możliwość połączenia drukarki fiskalnej z tabletem, a kasy fiskalnej z wagą – pierwsze takie rozwiązanie na świecie.

O tym, jak bardzo zależy nam na wytrzymałości urządzeń, świadczy fakt, że poddajemy je niezwykle ciężkim próbom. Wszystko po to, by nasi klienci otrzymali produkt niezawodny i sprawdzony. A przy tym oryginalny, co wynika z jego wzornictwa. Nasze urządzenia fiskalne wyznaczają często światowe wzorce designu.

MISJA

Naszą misją jest wspieranie Klientów w byciu Premium i wprowadzanie na rynek urządzeń, które w profesjonalny sposób wspierają Cię w codziennej pracy. Tworzymy innowacyjne produkty, które charakteryzują się jakością, designem, ergonomią i funkcjonalnością. Ponadto dążymy do stworzenia takich kontaktów pomiędzy producentem, a Przedstawicielem Handlowym i Klientem, które dla każdej ze stron przynoszą wymierne efekty.

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: